Hakkımızda

Hakkımızda

Hizmet anlayışımız en temelde, Fikri ve Sınai Haklar sektörünün en kıymetli varlığı olan tecrübe ile edindiğimiz yurt içi ve yurtdışında yıllarca yaptığımız çalışmalar ile edindiğimiz paha biçilmez teorik/pratik bilgi hazinemizi değerli müvekkillerimizle paylaşarak beklentilerin üzerinde etkin ve hızlı çözümler üretmek ve uygulamaktır.   Bir Patent ofisinden ve bir Marka ve Patent vekilinden beklenen etik kurallara, teknik ve hukuki bilgiye maksimum düzeyde sahip olan ÇANKAYA PATENT ve Marka ve Patent Vekillerinin sorumluluğu sadece marka, patent ve endüstriyel tasarımları vb. tescil ettirmek veya belgelendirmek değil, hak sahipleri için artık çok önemli olan bu değerleri, oluşum sürecinden itibaren ele alarak yönetmek, yönlendirmek ve katkı sağlamaktır. 

Bildiğimiz, inandığımız, benimsediğimiz “ÖNCE HİZMET” temel prensibimiz ile çalışmalarımız 34 yıldır aralıksız devam etmektedir. “ÖNCE HİZMET”; her türlü fikri emek ya da çaba sonucunda yaratılan ürünler üzerinde yasal olarak tanınan hakların hak sahibi adına tesisi ve korunması için   her biri kendi alanında bilgi ve deneyime sahip uzmanlarımız tarafından doğruluk / dürüstlük ilkelerinden taviz verilmeden yasa ve yönetmelikler dahilinde kaliteli, ekonomik, çözüm ve sonuç odaklı olarak gerçekleştirilmektedir.

ÇANKAYA PATENT, Sektörde 34 yılı aşkın Ulusal ve Uluslararası bilgi ve deneyime sahip Avrupa Patent Vekili, Türk Marka ve Patent Vekili Sn. Ayfer BERKKAM önderliğinde marka ve patent vekilleri, mühendisler, hukukçular, marka uzmanları, patent uzmanlarından oluşan her biri kendi alanında deneyimli ve uzman bir kadroya sahiptir.